Są wafle i są kubki


Nie cenie ludzi, którzy wybierają lody w kubku a nie w waflu!

…. oo nieee! To tak samo jak wybrać kawę rozpuszczalną zamiast tej w ziarnach albo jak sianie herezji, że pyszne brownie może być z kaszy a nie z czekolady! brrrrrrr… aż mi ciarki przeszły. Może niekoniecznie wiąże się to z jakąś wielką estymą ale raczej – respect bro, w waflu super wiadomo, że jesteś egzystencjalnie kompletny 😀 !
W waflu są dla ludzi, którzy nie zadowalają się substytutami, wiedzą czego chcą, cenią pozytywne emocje i nie boją się wyzwań! Czy jest coś piękniejszego od tego, gdy docierasz do niego a on jest taki mokry … yyyyyyy nieee wróć ..
Zjadasz pierwszą warstwę, powiedzmy dwa smaki. Jeden lepszy drugi gorszy, lepszy zwykle na spód żeby został w głowie na dłużej aby móc w drodze do domu jeszcze chwilę cieszyć się życiem. Zwykle bez pośpiechu, trwaj chwilo i nagle biedny wafel nie wytrzymuje takiej dawki szczęścia, nasiąka, lody spływają po rekach, z reguły kapią na moje świeżo wyprane buty (tak samo z reszta jak pomidory i truskawki, być może są w zmowie) i tutaj następuje kluczowa chwila! Pojawiają się liczne dylematy- czy da się jeść szybciej – od dołu, od góry?! jaka technikę wybrać by zminimalizować straty – upchnąć w polki czy brać w garście?! aaaaa może juz zacząć napastować przechodniów o chusteczki?
nooo przecież go nie porzucę!!!

… Paulina Kaczmarek zawsze ma chusteczki… love <3

Wilczek
About me

To update Biographical Info , go to: http://yourwebsite/wp-admin/profile.php

YOU MIGHT ALSO LIKE

Chcialabym Cię lepiej poznać ale Twoja normalność mnie onieśmiela
January 04, 2017

1 Comments

Marta
Reply 29/01/2017

W waflu najlepsze! :)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *